wtorek, 7 czerwca 2011

Rolety okienne zewnętrzne - rozwiązaniem na upalne dni

Gdy lato jest już w pełni a upały doskwierają nam coraz mocniej szukamy w domu miejsca, które zapewni nam cień i chód. Aby sobie go zapewnić wcale nie musimy być posiadaczami drogiej klimatyzacji. Rozwiązaniem są zewnętrzne rolety okienne.


Podobają nam się budynki, w których wszystkie elementy harmonijnie współgrają ze sobą. Elementami, które od razu rzucają się w oczy i decydują o pierwszym wrażeniu są niewątpliwie okna. Dzięki nim dom ma estetyczny wygląd i jest rozpoznawalny z zewnątrz. Rolety i moskitiery Krispol, dzięki różnorodności wzorów i bogatej kolorystyce, doskonale dopasowują się do dowolnego budynku, stanowiąc o jego indywidualnym stylu.

W zależności od rozwiązań architektonicznych, nasz Klient ma możliwość wybrania typu rolet, który najlepiej dopasuje do wyglądu budynku. Szeroki asortyment pozwala na dobranie rolet na etapie projektowania, a także do gotowych otworów okiennych, jak również do zamontowanych okien. Rolety zabezpieczają przed słońcem, deszczem, spojrzeniem ciekawskich lub sąsiadów. Spełniają istotną rolę w procesie oszczędzania energii oraz chronią przed hałasem.
  • nadmierne nasłonecznienie i upał - rolety to doskonała ochrona przed promieniami słonecznymi, dzięki której w domu nawet w upalny dzień panuje przyjemny chłód bez konieczności uruchamiania klimatyzacji.
  • zimno i wiatr - w okresach zimowych rolety stanowią szczelną barierę termiczną dla zimna, a tym samym obniżają rachunki za ogrzewanie mieszkania czy biura. Prawidłowo zamontowane rolety polepszają izolację termiczną otworów nawet do 37%.
  • hałas - rolety znacznie zwiększają izolację dźwiękową, w domu staje się ciszej i przytulniej.
  • spojrzenia ciekawskich - rolety zapewniają komfortowe poczucie prywatności o każdej porze dnia
  • włamywacze - rolety Krispol to między innymi ochrona przed włamaniem - roleta wraz z zamkiem lub ryglem skutecznie zniechęca złodzieja. Rolety zewnętrzne wykonane z profili aluminiowych wypełnionych pianką są roletami zabezpieczającymi, w dużym stopniu utrudniają sforsowanie okna.
Ze względu na sposób montażu rolety okienne możemy podzielić na:

 Oferowane przez firmę Rambit zewnętrzne rolety okienne marki Krispol cechuje niezawodność i bezawaryjność w czasie wieloletniej eksploatacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz